Прикарпатцям, які шукають роботу, пропонують скористатися послугами рекрутерів

news-image: Прикарпатцям, які шукають роботу, пропонують скористатися послугами рекрутерів
Кваліфіковані працівники завжди були та залишаються основою ефективного кадрового менеджменту.

Для того, щоб наблизити послуги до роботодавців, спростити комунікації в процесі укомплектування вакансій та підбору персоналу в структурі Івано-Франківського обласного центру зайнятості створено відділ організації рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості, а в філіях обласного центру зайнятості, Івано-Франківському міському центрі зайнятості працюють фахівці-рекрутери, пріоритетним напрямком діяльності яких є налагодження тісної співпраці з роботодавцями області. Об этом сообщает avan-ti.in.ua со ссылкой на СМИ.

Рекрутери служби зайнятості сприяють прискоренню пошуку успішних кандидатів на вакантні посади і вільні робочі місця, проводять співбесіди із кандидатами на робочі місця, в тому числі з використанням сучасних інтернет-технологій, надають допомогу кандидатам на посади у складанні резюме, формують банк даних вакансій і вільних робочих місць.

Фахівці здійснюють підбір персоналу не масово, а індивідуально з урахуванням потреб, побажань та всіх вимог роботодавців, які звертаються з проханням добору людей. Робота рекрутера полягає не лише у підборі фахівців для підприємств, а й у пошуку роботодавців для шукачів роботи. Кожен, хто шукає роботу, може скористатися послугами фахівців-рекрутерів, для цього потрібно заповнити Анкету шукача роботи за посиланням.Джерело статті: “http://blitz.if.ua/news/prykarpatcyam-yaki-shukayut-robotu-proponuyut-skorystatysya-poslugamy-rekruteriv.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя