Розпочався процес приєднання Прилуцького до Луцька


Днями депутати Прилуцької сільради більшістю голосів прийняли рішення приєднатися до обласного центру.

Про це стало відомо сьогодні, 18 липня, під час засідання позачергової 59-ї сесії Луцької міської ради.

Як розповів депутат Борис Смаль, депутати Прилуцької сільської ради звернулися до Луцької міської ради із пропозицією про добровільне приєднання до Луцька.

«За таке рішення проголосували дві третіх із загальної кількості депутатів. Розпочинається процес, якого ми дуже чекали, який дасть змогу розвиватися і обласному центру, і наближеним населеним пукнтам. Ми, депутати Луцької міської ради, щиро вітаємо рішення Прилуцької сільської ради рішення про добровільне приєднання до Луцька», — зауважив обранець громади.

Таким чином, на думку депутата, буде створено потужну економічну та соціальну громаду обласного центру, забезпечити надання соціальних та інших послуг на новому рівні, спільне та перспективне облаштування доріг, територій, отримання субвенцій з державного бюджету та інші блага.

На це виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт зауважив, що приєднання до Луцька територіальних громад спочатку відбувалося складно і не без політичної заангажованості, тому така ініціатива Прилуцької сільради є дуже гарним початком до децентралізації:

«Ви знаєте, як складно і політично заангажовано вирішувалося питання приєднання до Луцька сільських рад. Сьогодні ми бачимо, що політична складова відходить на задній план і пішов конструктивний процес. Це рішення – це наші слова вдячності громаді та депутатам Прилуцької сільської ради. Це сигнал для інших сільрад, що після Прилуцької тергромади ми будемо працювати з ними», — резюмував посадовець.

Таким чином, 27 обранців громади ініціативу підтримали.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/prylutska-silska-rada-pryyednalasia-do-lutskoyi-oth/” Об этом сообщает vindaily.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя