21-річний жмеринчанин урятував сім членів екіпажу БТРа, але залишився без руки

030d7e8e966169ab4c7f67c291c333f41407919728.jpg

“Мама героя приїхала”. Так батьків Владислава зустрічали у Харкові у шпиталі, куди 21-річний жмеринчанин потрапив після поранення під Лисичанськом.

Про це пише myvin.com.uа.

У тому бою Владислав Кузнєцов отримав численні і складні поранення, лікарям довелось ампутувати йому кисть правої руки. Але хлопець залишився живим, і своїм вчинком урятував сім членів екіпажу БТРа: Владислав викинув гранату, яку жбурнули сепаратисти і яка впала у БТР просто під ноги бійцю. Він зізнається, що з такою швидкістю ще нічого у житті не робив. У ту ж мить схопив саморобну гранату і викинув у люк. Руку відвести не встиг, пролунав вибух, який дістав руку, а осколки залишили на тілі й обличчі бійця численні рани.

Зараз Владислав Кузнєцов лікується у Вінницькому військовому шпиталі. Участь в антитерористичній операції він брав у складі 95-ї аеромобільної бригади.

Батьки Владислава розповідають, що служити у війську – це була мрія хлопця:

На службу він пішов у вересні минулого року. Сам захотів. Знаєте, що він нам сказав? “Я не хочу бути чмошником. Я йду служити”. Це була його юнацька мрія – служити.


Источник: “http://newsonline24.com.ua/21-richnij-zhmerinchanin-uryatuvav-sim-chleniv-ekipazhu-btra-ale-zalishivsya-bez-ruki”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя